Tabla interactiva 86" DONVIEW DB-86IND-H03, 4:3, tehnologie tactila IR, 10 puncte de atingere
Tabla interactiva 86", format 4:3, tehnologie tactila IR, 10 puncte de atingere
Caracteristici:
1. Schimbare simpla si rapida intre modul mouse si modul de scriere.
2.Recunoasterea gesturilor
Diferite tipuri de creioane
3.Formele desenate de mana pot fi reconoscute si transformate automat in forme standard.
4.O multitudine de clipart-uri.
5. Intrumente educative auxiliare obisnuite:
6. Alte instrumente profesionale pentru educatie.
Profitati acum de oferta noastra promotionala care propune un pachet alcatuit din:
  • tabla interactiva cu cel mai mic pret din Romania,
  • posibilitatea de a fi testata timp de o saptamana inainte de a fi achizitionata, *
  • suport tehnic pentru instalare,
  • gratuit, o sesiune de training*
*oferta supusa unor termeni si conditii
Contactati-ne pentru detalii!
Specificatii Tehnice:
DONVIEW Board DB-86IND-H03
Format
4:3
Dimensiuni exterioare mm
Dimensiuni interioare mm
Dimensiuni suprafata proiectie mm
Lungimea diagonalei exterioare inch
85.9 inch
Lungimea diagonalei exterioare mm
2181 mm
Lungimea diagonalei active inch
81.5 inch
Lungimea diagonalei active mm
2082 mm
Lungimea diagonalei de proiectie inch
79.0 inch
Lungimea diagonalei de proiectie mm
2010 mm
Greutate
16.00 kg
Atingere cu degetul
Da
Tehnologie atingere
Infrarosu  (Infrared Induction)
Numar atingeri simultane
10
Gesturi
Da
Recunoasterea atingerii
Nu
Numar atingeri simultane - pentru scris
10
Modalitate schimb cerneala - mouse
Din meniul software si buton de pe suprafata tablei
Markere
2
Tavita pentru markere
tavita pasiva
Rezolutie
32768 x 32768
Timp de raspuns
7 ms
Precizie
2.00 mm
Calibrare (puncte)
Sisteme de operare
Windows, Mac, Android
Alimentare
Nu
Butoane laterale (Hotkeys)
18 pe fiecare parte
Consum
2.5W, working under USB 5V,electrical current<500mA